בית 2 בהוד השרון - בית הילדים

בית שני מתוך שני בתים שניבנו על מתחם בהוד השרון, אחד להורים ואחד לילדים.

הבית שנבנה לילדים – משפחה צעירה עם שלושה ילדים נבנה כחד קומתי עם עליית גג המשמשת כולה כסוויטה לילדה, ומרתף גדול ומואר הכולל יחידות אירוח, חדר עבודה, חדר קולנוע ומשחקים, ובר.

נעשתה התאמה בין שני הבתים מבחינת סגנון הבניה, וחמרי הגמר החיצוניים כגון גוון הטיח, צבע וסגנון הרעפים, וצורת החלונות. אך חמרי הגמר הפנימיים הותאמו לסגנון החיים של משפחה צעירה מבחינת צבעוניות הקירות בחדרי הילדים, הריהוט, גופי התאורה וכדומה. הסגנון שנבחר -  כפרי רך עם נגיעה קלה למודרני. שילוב של הרבה עץ, זכוכית, ואבן.

הבית כולו מחופה בפרקט רב שיכבתי, חדרי הרחצה ריצפתם מחופה באריחים מצויירים כאשר הקירות לבנים וביחד יוצרים הרמוניה רגועה ומושלמת.

לב הבית המטבח, בנוי כשני קווים מקבילים עם אי עבודה וישיבה גדול, בשילוב צבעים של שמנת ואפור/תכלת, לארונות ובוצ'ר אלון וגרניט פורצלן אפורה למישטחים.

יצרנו קשר עין מרתק בין קומת הגלריה המשקיפה על כל חלל המגורים, ובין קומת המגורים המשקיפה על חלל המרתף ואזורי המשחקים והעבודה.

 

 

 

 

 

 

 

 

Click Here to Edit Your Title

קישורים / פרסומים

בית 2 בהוד השרון - בית הילדים

OMRY ARCHITECTS Ltd

בית חד קומתי בתוספת מרתף לזוג שהילדים עזבו את הבית וצרכיו השתנו. הבית תפור כחליפה ללקוחות, לפי הצרכים וסגנון החיים העכשוויים, וכולל בנוסף​ בנוסף​ לחללים הציבוריים כמטבח סלון וחדר אכל, גם סוויטת הורים גדולה ומפנקת עם חדר הלבשה, שני חדרי רחצה, חדר כביסה ויציאה ישירה מחדר השנה לגינה.